Co słychać w Tipi Kamp?

Nowy rok zaczęliśmy pełną parą. Już w szóstym dniu Nowego Roku zorganizowaliśmy urodziny na naszym leśnym terenie. Przyjęcie odbyło się w kameralnej atmosferze, jednak było bardzo wystrzałowo.

Albert postanowił zaprosić swoich gości do lasu, gdzie wspólnie uczestniczyli w podchodach oraz „Forest Challange”. Gra miała na celu doprowadzenie uczestników do ukrytego skarbu. 

Leśne podchody podczas urodzin - znakomita rozrywka skierowana do dzieci zarówno 6-9 letnich, jak i nastolatków. Zapraszając gości do lasu, na prawdziwe leśne podchody dajesz im niezapomniane emocje i wspomnienia. To zabawa, która wbrew pozorom nie jest dostępna dla wszystkich, a wśród konkurencyjnych miejskich rozrywek jest często pomijana. 


image


Okazuje się, że goście (duzi i mali !Chłopcy i dziewczęta!) są bardzo zadowoleni i szczęśliwi podczas swobodnego hasania pośród drzew. Las sam w sobie jest bardzo atrakcyjny dla dzieci - daje poczucie wolności, a podświadomie wpływa na napięcia i emocje. Gwarantujemy wszystkim uczestnikom wyciszenie i całkowite skupienie się na przebiegu urodzin. 


image


Podchody leśne są elementem dopieszczającym cały pobyt w lesie - emocje związane z odszukiwaniem wskazówek, wykonywaniem zadań, gonieniem za uciekającą grupą lub schowanym skarbem dają dzieciom poczucie najlepszy urodzin, w jakich uczestniczyli! Wiemy to od dzieci! Nie raz o tym mówią, kiedy są schowane w leśnym szałasie lub wypatrują konkurencyjnej grupy. 


image


Forest Challange” to element leśnej zabawy : specjalnie przygotowany tor wyczynowy, który utworzony przez sprzęt rekreacyjno- sportowy w połączeniu z naturą - tym, co daje nam las. Zabawa dedykowana dla grup 10+ letnich. Daje dzieciom więcej ruchu, rywalizacji i świetnej zabawy. Głównymi elementami toru jest wspinanie się po linie, przeskakiwanie, ćwiczenie celności, szybkość, przeskakiwanie, toczenie. Zabawa ma charakter sportowo - rekreacyjny, nie braknie więc zabawnych konkurencji, jak i sportowych wyzwań.

×