Rodzinna gra terenowa „Tropem Łosia”

Rodzinna gra terenowa „Tropem Łosia”


Zapraszamy Was na kolejną leśną grę rodzinną. W niedalekiej odległości od Warszawy, czeka na Was miejsce niczym z mazurskiej krainy. Stare gospodarstwo i zielona polana w otoczeniu lasu, gdzie tym razem przygotujemy grę rodzinną, która opowie Wam o życiu łosia, a jak dobrze wiemy, łoś to król Puszczy Kampinoskiej. 

W kolejnym wydaniu leśnych gier terenowych, skupiamy się na najmłodszych pociechach.

Niespełna 1,5 km spacer jest idealną drogą do pokonania dla 2 i 3 letnich nóżek. Po drodze znajdziemy mnóstwo atrakcji związanych z popularnymi mieszkańcami naszej puszczy - ŁOSIAMI. 

Zestaw zadań na grze jest przygotowany dla dzieci kilkuletnich, ale jesteśmy pewni, że również nieco starsze będą mieć niezłą zabawę.

Gra jak zwykle przemyca odrobinę wiedzy przyrodniczej 🙂Pamiętajmy, że najlepszym sposobem na naukę jest zabawa! 

Po skończeniu trasy można skorzystać z miejsca ogniskowego (i upiec kiełbaskę, podpłomyka lub ziemniaczka 🙂 ) 

Jeżeli martwicie się o starsze rodzeństwo (które niekoniecznie chciałoby iść na taki krótki spacer) możemy zapewnić im alternatywne zajęcia (majsterki w drewnie, zabawy survivalowe, lub podobne) ale koniecznie dajcie nam o tym wcześniej znać -> przy odpowiedniej liczbie chętnych, przygotujemy im czas z instruktorem.

image

Cena za grę rodzinną:

  • 50 zł/rodzina (cena zawiera: przejście trasy z mapą, materiały do zadań, miejsce parkingowe, miejsce przy rozpalonym ognisku, możliwość korzystania z sanitariatów lub miejsca zabawy dzieci)
  • Wyjście na grę godzinach 13:30 - 15:00.
  • Rezerwacja udziału w grze tylko przez opłatę przelewem na konto.
  • Cena za dodatkowe zajęcia dla starszych: + 40 zł 


UWAGA - informacja o półkoloniach

Podczas spotkania możemy odpowiedzieć na pytania odnośnie półkolonii, które organizujemy. Przypominamy, że dowozimy uczestników z Warszawy oraz Łomianek. Na miejscu możemy również podpisać umowy lub zapisać dziecko na wybrany turnus.

×