Kilka słów o minionym roku.

Rok 2021 był dla nas wielkim zaskoczeniem i nie lada wyzwaniem. Mimo tego, że mamy już grudzień to spływają do nas ciągłe podziękowania za to co robiliśmy w letnim sezonie. Jest nam bardzo miło, że doceniacie to co dla was zorganizowaliśmy. Od kwietnia do czerwca odbywały się u nas plenerowe wycieczki. Dzieci miały możliwość zintegrować się i poszaleć po długim okresie zdalnego nauczania. To był dla nas bardzo intensywny czas, ale przyniósł nam wiele radości z tego co nasi instruktorzy mogli przekazać dzieciom.

Kilka słów na koniec roku.
Kilka słów na koniec roku.
Kilka słów na koniec roku.

Następnie nagle rozpoczęły się wakacje a my nie zwolniliśmy tempa i rozpoczęliśmy maraton dwumiesięcznych półkolonii, nowe wyzwania, wspaniała kadra, wiele uśmiechów i co najważniejsze świetna zabawa. Taki właśnie był wakacyjny czas. Leśne półkolonie to nasz niewątpliwy sukces. O tym przekonują nas wasze opinie, telefony a przede wszystkim powracające dzieciaki na nasze inne imprezy. Otulina Kampinoskiego Parku Narodowego powoduje niesamowity klimat i chęć poszukiwania, odkrywania, tropienia i wyszalenia się u dzieci. Zakończenie wakacji i ostatni turnus to było to co każdy wychowawca chciałby kiedyś poczuć i usłyszeć od swojego podopiecznego… przytulenie i powiedzenie „bardzo mi się podobało, wrócę za rok”.

Z taką pozytywną energią nie mogło być inaczej… rozpoczęliśmy sezon jesiennych wycieczek pełnych atrakcji- zabawy integracyjne, ogniska z kiełbaskami, gry terenowe, podchody, warsztaty przyrodnicze i survivalowe. To tylko część z tego co robiliśmy w okresie wrzesień-październik-listopad. Nasze wycieczki cieszyły się tak dużym powodzeniem, że od września do listopada nie mieliśmy dnia wolnego a rezerwację wycieczki należało zrobić z miesięcznym wyprzedzeniem.

Kilka słów na koniec roku.
Kilka słów na koniec roku.
Kilka słów na koniec roku.

Przez cały rok organizujemy również plenerowe urodziny, które są rewelacyjną okazją, aby spędzić czas w lesie ze swoimi gośćmi. Z doświadczenia wiemy, że nic nie może zastąpić podchodów i wieczornego ogniska z pyszną kiełbaską… to jest właśnie nasz przepis na sukces świetnej imprezy urodzinowej.

Pytacie nas- „A co z urodzinami w zimę, dacie radę coś zorganizować?”. Oczywiście- ogniska w śniegu, śnieżne szaleństwo na sankach, bitwa na śnieżki czy budowanie śnieżnego igloo też nie jest nam obce. A dla tych co szukają innych wrażeń możemy zorganizować prawdziwy kulig, warsztaty z gotowania na ogniu tzn. kuchnię polową, bitwę paintballową a nawet warsztaty papieru czerpanego. Zapraszamy wszystkich z okolic Warszawy, którym brakuję leśnego mikroklimatu, którzy chcą spędzić plenerowo czas z dziećmi albo po prostu tych którzy mają smak na kiełbaskę z ogniska.

 

×