O półkoloniach

Półkolonie w plenerze to inna forma "lata w mieście". 


Wypoczynek zgłoszony jest do kuratorium oświaty. Wystawiamy zaświadczenia o pobycie dziecka, takie samo jak w przypadku kolonii i obozów, co jest często potrzebne do dofinansowań w zakładach pracy.

Uczestnicy przebywają na wypoczynku przez cały dzień. Przyjeżdżają na miejsce o 8:45, popołudniami wracają do domu na odpoczynek i przytulańce z rodzicami.

Półkolonia, którą potocznie nazywamy "obozem dziennym" trwa 10 dni, co daje możliwość dzieciom poznania i doświadczenia prawdziwego, obozowego życia. Jest do dobry początek przed obozem wyjazdowym! 

Można zapisać dziecko też na 5 dni (koszt 5 dniowego turnusu)

Dowozimy uczestników z Warszawy: Praga Południe, Torwar, Metro Młociny i Łomianki. Dzieci z bliskiej okolicy przywożone są i odbierane przez rodziców.

Ilość dzieci na jednym turnusie to od 20 do 36 uczestników (w wyjątkowej sytuacji 40). To bardzo mało, jak na wielkość terenu, na którym się bawimy. Utrzymuje to kameralny i rodzinny charakter naszego „obozu".

Wyżywienie dzieci to śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Dostarczane są przez pobliski catering.

Cały dzień spędzamy na dworze, w bliskości Puszczy Kampinoskiej, co jest niesamowitym dobrem dla płuc, pracy mózgu, emocji i ciała dzieci! W 10 dni każdy dostaje ogromną dawkę czystego, świeżego powietrza i odpoczynek od zgiełku miasta. Żadne półkolonie w mieście nie zaoferują tego Waszym pociechom.

Zapisy na letnie półkolonie 2022 odbywają się przez formularz, który dostępny jest na naszej stronie. 

#półkolonie #półkolonie2022 #półkoloniewarszawa #warszawa #łomianki #nowydwórmazowiecki #puszczakampinoska #dzieci

×